מאין אני בא לעולם הדרכת ההורים?

רוב חיי הבוגרים עסקתי בעריכת תוכן בתוכניות טלוויזיה ואתרי אינטרנט מובילים בישראל וכמרצה בתחום התקשורת.

במסגרת זו היתה לי ההזדמנות לעבוד לצידם של אנשי המקצוע הבולטים בתחום ההדרכה והטיפול בהורים וילדים uככל שנחשפתי לעולם ההדרכה והטיפול לא רק למדתי דברים חדשים אלא הרגשתי כי תחום זה מסקרן ומרתק אותי ויש לי את היכולות והרצון להשתלב בו.

כאן למעשה ננטע הזרע לשינוי המקצועי בחיי .

לאחר קרוב ל 20 שנות עשייה תקשורתית, החלטתי כי המקום הנכון עבורי להיות בו הוא ההדרכה ההורית והחינוך. התחלתי לפעול ולמעשה יצאתי לדרך.

תפיסת עולמי במשפט אחד :

כל ילד וילדה הם עולם ומלואו ובתוך מסגרת ברורה של גבולות - יש להעניק להם את כל האהבה ותשומת הלב שהם צריכים.

נעים מאוד

שמי שרון פאר. נשוי ואבא לשני בנים ובת. מתגורר בקיבוץ נצר סירני. רוב חיי הבוגרים עסקתי בעריכת תוכן בתוכניות טלוויזיה ואתרי אינטרנט מובילים בישראל וכמרצה בנושאי תקשורת. החל משנת 2015 מחנך ומורה בביה''ס תיכון לנוער בסיכון .

בוגר המסלול להנחיית קבוצות הורים ומשפחה - "מכון אדלר".

הכשרה מקצועית ומעשית בתחום הדרכת הורים וחינוך

בשנת 2015 התחלתי את לימודי ב'מכון אדלר' במסלול המשולב להנחיית קבוצות הורים ומשפחה ובמקביל התקבלתי לעבודה בשני בתי ספר תיכון לנוער בסיכון. תחילה שימשתי כמורה לאנגלית, חינוך גופני ונגרות (שלושה מקצועות חובה לחיים - ארחיב על כך בפעם אחרת..) ותוך מספר חודשים ניתנה לי הזדמנות אמיתית - להיות מחנך של קבוצת תלמידים ייחודית במסגרת ביה''ס.

כיום, לאחר שסיימתי בהצלחה את המסלול התלת שנתי ב'מכון אדלר' אני ממשיך ללמד ולחנך בביה''ס, עוסק בפעילויות עם ילדים ומשלב הרצאות בתחום ההורות יחד עם הנחיית קבוצות הורים ויחידים המעוניינים לקבל הדרכה וכלים מעשיים לאתגר הלא פשוט הזה שנקרא - להיות הורה.

ההכשרה ב'מכון אדלר' תרמה לי רבות מבחינה תיאורתית ומקצועית אך הניסיון היום יומי בעבודה עם הורים ותלמידים בביה''ס, לצד היותי אבא לשלושה ילדים - הם למעשה ההכשרה המעשית והפרקטיקה האמיתית.

יש לכם שאלות?